İptal ve İade

İptal ve İade

 • Para iadesi yerine başka bir ürün alabilir miyim?

  Tabii ki. Siparişinizin tutarı kadar size hediye çeki tanımlayabiliriz. Bu hediye çekini sonraki alışverişinizde kullanabilirsiniz.

 • İade ücreti kim tarafından ödenir? Hangi kargo kullanılır?

  İadelerden oluşan kargoların ücretleri tarafımızca karşılanmaktadır.

  İadelerde sadece anlaşmalı olduğumuz Sürat Kargo kullanılır.

  Sürat kargo dışındaki bir kargo firması kullanımı durumunda kargo ücreti tarafımızca karşılanmaz ve kargo teslim alınmaz.

 • Teslim aldığım ürünü değiştirebilir miyim?

  Değişim imkanımız bulunmamaktadır. Sadece kusurlu ürünlerin iadesi durumunda değişim yapabilmekteyiz.

 • Siparişimi nasıl iade edebilirim?

  İade şartlarına uyan ürünlerde 14 günlük süre içerisinde yasal cayma hakkınızı kullanabilirsiniz.

  Bizimle iletişime geçmeniz ile birlikte sizinle iletişime geçilecek ve süreçle ilgili bilgiler iletilecektir. Ürünlerinizi, varsa hediyeleriyle birlikte adresimize göndermenizle birlikte para iadeniz ilk Cuma günü (resmi tatil olması durumunda önceki ilk iş günü) hesabınıza yapılacaktır. Talepte bulunmanız durumunda sipariş bedeli hediye çeki olarak gönderilebilmektedir.

 • Siparişimi iade edebilir miyim?

  6502 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun gereği, “Alıcının isteği ile kişiye özel olarak üretilen, üzerinde değişiklik veya ilave yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünler” iade edilemez, beden değişimi yapılamaz veya ürün değiştirilemez.” ifadesi yer almaktadır.

  Kişiye özel tasarladığımız ürünlerin iadesi bu nedenle yapılamaz. Kişiselleştirme yapılmayan ürünlerimizde yasal cayma hakkınız devam etmektedir.

  Üründe bir hata ya da kusur bulunuyorsa iade ve değişim hakkınız bulunmaktadır.

 • Siparişimi iptal edebilir miyim?

  Eğer siparişiniz henüz üretim aşamasına geçmediyse iptal edebilirsiniz. Para iadesi o haftanın Cuma günü (resmi tatil olması durumunda önceki ilk iş günü) hesabınıza yapılacaktır. Talepte bulunmanız durumunda sipariş bedeli hediye çeki olarak gönderilebilmektedir.